Svenska Spel

Medarbetare

Kansli: Kirsebergs Ishall, Österhagsgatan 3 ,212 22, Malmö
Tel: 040-18 98 63
A-lag: Malmö Isstadion, Erik Perssons väg, 217 62 Malmö

Personal, ledare och övriga medarbetare:

Sport

         
Joakim Tillgren      Håkans Åhlund       
Joakim Tillgren
Sportchef
joakim.tillgren@pantern.se 
  Håkan Åhlund
Tränare A-lag
hakan.ahlund@pantern.se
  Fredrik Hallberg
Ass.tränare A-lag
fredrik.hallberg@pantern.se
 
           
           
Jimmy Serler MV tränare  5x6   Tomas Sandin   Ulrica Schönander Fysio mtrl  5x6  

Jimmy Serler
Målvakstränare
jimmy.serler@pantern.se

 

Tomas Sandin
Materialare
tomas.sandin@pantern.se

  Ulrica Schönander
Fysioterapeut/Materialare
ulrica.schonander@pantern.se

 

 
Foto saknas   Foto saknas      

Philip Bazala
Läkare

 

Linus Karlsson
Junior- o Ungdomsansvarig
linus.karlsson@pantern.se

     

Kansli

         
Claes Tillgren   Foto saknas      
Claes Tillgren
Kansli/biljettansvarig
claes.tillgren@pantern.se
  Britt-Marie Radizi
Skridskoskola/SISU
bm@pantern.se
     
           

Sälj/Marknad

         
Andreas Fornestedt          

Andreas  Fornestedt
Sälj/Marknad
0733-556108
andreas.fornestedt@pantern.se

         

Press/Media 

 

Sekretariat

 

Statistik

 
Thomas Rebenstam   Jacob Alsenfelt   Foto saknas  

Thomas Rebenstam
Kommunikatör/pressansvarig
thomas.rebenstam@pantern.se
Klicka här för mer info!

 

Jacob Alsenfelt
Ansvarig sekretariat
jacob.alsenfelt@pantern.se

 

 

Anna Johansson
Ansvarig statistik
anna.johansson@pantern.se

 

Säkerhet

         

Ulf Pålsson

         

Ulf Pålsson
Säkerhets- och funktionärsansvarig
ulf.palsson@pantern.se

 

         

 

Copyright © 2015-2017 IK Pantern

Produktion och drift: Sports Editing Sweden AB