Svenska Spel

Medarbetare

Kansli: Kirsebergs Ishall, Österhagsgatan 3 ,212 22, Malmö
Tel: 040-18 98 63
A-lag: Malmö Isstadion, Erik Perssons väg, 217 62 Malmö

 

Sport

         
       Håkans Åhlund       
    Håkan Åhlund

hakan.ahlund@pantern.se
  Fredrik Hallberg
Tränare A-lag
fredrik.hallberg@pantern.se
 
           
           
Ulrica Schönander Fysio mtrl  5x6    Tomas Sandin      

Ulrica Schönander
Fysioterapeut/Materialare
ulrica.schonander@pantern.se 

 

Tomas Sandin
Materialare
tomas.sandin@pantern.se

 

 

 
Foto saknas   Foto saknas      

Philip Bazala
Läkare

 

Linus Karlsson
Junior- o Ungdomsansvarig
linus.karlsson@pantern.se

 

 

 

 

Kansli

         
Claes Tillgren   Foto saknas      
Claes Tillgren
Kansli/biljettansvarig
claes.tillgren@pantern.se
  Britt-Marie Radizi
SISU

     
           

Sälj/Marknad

 

 

 
     
Andreas Fornestedt          

Andreas  Fornestedt
Försäljning
0733-556108
andreas.fornestedt@pantern.se

 

 

     

 

 

Sekretariat

 

Statistik

 
Thomas Rebenstam   Jacob Alsenfelt   Foto saknas  

Thomas Rebenstam
Kommunikatör
thomas.rebenstam@pantern.se

 

Jacob Alsenfelt
Ansvarig sekretariat
jacob.alsenfelt@pantern.se

 

 

Anna Johansson
Ansvarig statistik
anna.johansson@pantern.se

 

Säkerhet

 

Publik

     

Ulf Pålsson

   Björn Pålsson      

Ulf Pålsson
Säkerhetsansvarig
ulf.palsson@pantern.se

 

 

Björn Pålsson
Publikansvarig
bjorn.palsson@pantern.se

 

     

Copyright © 2015-2017 IK Pantern

Produktion och drift: Sports Editing Sweden AB